O sobie słów kilka...

Witam wszystkich serdecznie,

Jestem Paulina a oto znajdujecie się na moim blogu "Książka tu, książka tam - z książką nigdy nie jesteś sam". Jak już zdążyliście zauważyć, jest to blog poświęcony głównie książkom, ale całkiem prawdopodobnie znajdziecie tu też co jakiś czas wpisy o filmach, bajkach, muzyce czy anime, czyli tym, co mnie interesuje i sprawia, że mój świat jest o wiele bardziej barwny w szare i deszczowe dni (ale nie tylko).

Mogłabym rzec, że jestem bujającą w obłokach studentką finansów i rachunkowości, ale przede wszystkim jestem miłośniczką książek. Więc jak sami wiecie wyprawy do dyskontów książkowych czy antykwariatów trwają niezmiernie długo, gdyż odbywa się wtedy wybieranie tytułów, które chciałabym mieć w swoim posiadaniu, chociaż marzę o wszystkich. 

Mam nadzieję, że mnie polubicie. Mam nadzieję, że zostaniecie na dłużej. Mam nadzieję, że wam się tu spodoba, bo blogów o tematyce takiej jak ten jest wiele, a ja być może w waszych oczach nie jestem wyjątkowa. Jednak chciałabym, byście tu wpadali. Zapraszam gorąco, tak gorąco jak ciepło jest dziś za moim oknem (podpowiedź: baaardzo).


Udostępnij ten wpis

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Jeżeli czytasz tego posta, i jeżeli spodobał ci się on - będzie mi niezmiernie miło jeśli pozostawisz po sobie ślad w postaci komentarza [zgodnie z zasadami netykiety]. To niesamowicie motywuje ;)
I dziękuję, że dotarłeś (-aś) aż tutaj :)

Szablon stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.